خوب که چی؟!

ماشین زمان اگر وجود داشت،شاید هرگز حال را تجربه نمی کردم،در رفت و امد مدام میان گذشته  و اینده به دنبال چیزی می گشتم که بودن را توجیه کند

اصلا شاید یک روز وقت می گذاشتم،تمام ادم ها ی زندگیم را می چیدم کنار هم،خوب نگاهشون می کردم و می پرسیدم: خوب که چی ؟!

به قول نامجو:بسی رنج بردیم در این سال سی،که رنج برده باشیم فقط مرسی!

 

 

خلاصه که اهااای ادم های زندگیه من،از این جا که گذشتید جواب سوال بالا فراموشتان نشود! احتمالا این کوچکترین حق من بر گردن شماست.

 

 

 

/ 9 نظر / 46 بازدید
پروتاگونیست

یعنی ما با شما چی کار داریم؟ خوب اگر ناراحتید بفرمایید می رویم!...

Lidoma

سلام دوست من.وب زيبايي داري.اگه وقت کردي به وب منم سر بزن و نظرتو مطرح کن ‌ ‌‌ ‌ ‌‌

پروتاگونیست

من اینطور فهمیدم که از آدمهای دور و برت دلیل اینکه دور و بر شما هستند را می پرسی و در ادامه نظر ذیل را دادم؟ Am I right?

پروتاگونیست

خوب ما هم چون خودمان را جزو آدمهای دور بر شما می دانستیم گفتیم اصلاً می خواهید برویم که دیگر دور و بر شما نباشیم تا از این سئوال معاف شویم! افتاد؟!... دو زاری قدر یک سینی!

پروتاگونیست

خوب به اعتقاد من وبلاگ شما جزو وبلاگهایی بود که مطالبش ارزش خواند ن داشت. و برایم جالب بود. بعدش هم من به هنر و معماری و زبان انگلیسی و عکاسی علاقمندم و اینها موضوعاتی بود که شما هم بهش علاقه داشتید و راجع بهش می نوشتید. بگید خوب!...

پروتاگونیست

سئوال بسیار خوبی پرسیدید که من تا به حال راجع به آن فکر نکرده بودم یعنی راجع به اینکه قرار است چه تأثیری در زندگی شما بگذارم. شاید اگر قرار بود اینقدر مسئولانه بیایم و مطالب وبلاگها را بخوانم و نظر بدهم ترجیح می دادم اصلاً وبلاگی نخوانم و نظری نگذارم اما فکر می کنم بدیهی ترین امر در محیط وبلاگ مراجعه به وبلاگ ها برای تبادل نظرات و یا درج نظر به امید باز پس گرفتن نظر باشد. من مطالب شما رو میخوانم و متوقع هستم که شما هم بیایید و مطالب من را بخوانید و نظر بگذارید. اما انتخاب اینکه برای چه کسی نظر بگذاریم که او هم بیاید نظر بگذارد با توجه به معیار هایی بوده که قبلاً عرض کردم. در ضمن من بیشتر ترجیح می دهم وبلاگهایی را مطالعه کنم که خودم هم از آنها تا حدودی تأثیر پذیر هستم و Sellect شده بر مبنای تعریف خودم از افرادی که صاحب فکر و اندیشه هستند به سراغ وبلاگها می روم.

برده ولی آزاد

تقدیم شما از هرآنچه خوبیست[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] بهترین مرکب برای راندن هوس ، واژه "عشق" است [گل] اینجا مردم همیشه از مردم صحبت می کنند ولی هیچ کس مردم نیست.

لینا

سلام وبلاگتون رو دیدم مطالبش قشنگ بود ازش استفاده کردم لطفا سایت مارو هم نگاه کنید http://mehestan.org/page.php?29 مطالبش راجع ساختمان هوشمنده مثل آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و غیره . اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید